0212 696 2336
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Multlock Yüksek Güvenlikli Asma Kilitler

25 Ağustos 2017
348 kez görüntülendi
Multlock Yüksek Güvenlikli Asma Kilitler

Yüksek Güvenlikli Asma Kilitler

Mul-T-Lock’u geniş yelpazedeki hem mekanik hem de elektronik asma kilitleri, bir çoğu patent korumalı teknolojiden faydalanan neredeyse her türlü gereksinim ve uygulamayı karşılamaktadır.

Geleneksel asma kilitlerin ötesinde, WatchLock®’ta yüksek güvenlikli asma kiliti GPS – Konumlandırma sistemi ve GSM iletişimi ile kombine eden akıllı alarm kilit çözümü bulacaksınız.

NE Serisi

NE asma kilitleri, Mul-T-Lock®’a eşlik eden yüksek performas ve servis verilebilirlik sağlarken yüksek etkinlik ve yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Bir asma kilitin yüksek güvenlik sağlaması ve zorla girişleri engellemesi beklenir. Bu, yalnızca doğru asma kilit belirlendiğinde başarılabilmektedir. Konu asma kilitlere geldiğinde, boyutun güçle eşit olması gerekmez. Düşük kalite bir materyalden imal edilmiş büyük bir asma kilitin kırılması küçük ama yüksek güvenlikli bir asma kilitin kırılmasından daha kolay olabilir.

Gövde opsiyonları ile birlikte çeşitli açık ve kapalı kelepçe seçenekleri sunulmaktadır, ve bunlara kayar sürgülü asma kilitlere ek olarak, NE serisi ihtiyaçlarınıza uygun yüksek güvenliki bir asma kilit olduğunu garnti etmektedir.
NE serisi, Mul-T-Lock anahtar platformları ile birlikte gelmektedir. Bu durum, patentli anahtar güvenliği, ısmarlama ana anahtar seçenekleri ve yenilikçi keyed-alike (benzer anahtar) sistemi dahil olmak üzere genş bir yelpazede faydalar sunmaktadır. Patentli asma kilitler bir anahtar kesme kartı ile birlikte tedarik edilimektedir ki bu sistem anahtarlarınızın izinsiz kopyalanmasını engellemektedir.

Mul-T-Lock’un geniş yelpazedeki asma kilitleri, ticari, müteahhitlik, ev, otomobil ve spor, okul ve kamusal gibi bir çok yatay pazarın ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Bünyesindeki patentli yenilikler ve ASTM ve CEN standartları EN12320 – derece 3, 4, 5 gibi bir çok sıkı standardı karşılaması hatta bunları aşması ile NE serisi asma kilitler en yüksek seviyede güvenlik sağlamaktadır.

C Serisi

C-serisi asma kilitler, Mul-T-Lock’un ağır hizmete uygun asma kilit seçeneğidir.

Mul-T-Lock’un C-serisi asma kilitleri, ekstra güçlendirmeye ve mükemmel bir yüksek güvenlikli asma kilit çözümü yaratan patentli mühendislik konseptlerine sahiptir. Güçlendirilmiş çelik gövde ve güçlendirilmiş boron halka ile, C- Serisi asma kilitleri bugün piyasada bulunan çoğu çelik asma kilitten daha güçlüdür.

Hasp Lock

Mul-T-Lock menteşeli kilit, daha kesin olarak C-Serisi ailesine ait olmasına rağmen, boyutlarına göre, en yüksek derecede koruma sağlar.

Aslında menteşeli kilitlerimiz o kadar dinamiktir ki bu nedenle prestijli bir Avrupa Standartları Enstitüsü olan EN 12320 standardına göre mümkün olan en yüksek seviye olan 6ncı derece güvenlik sertifikası almıştır.